LSi

Jak to funguje?

LiveShop je patentovaný systém netradičního videohovoru, v rámci kterého můžete využívat – kromě dnes už běžné online komunikace tváří v tvář – také originální formu oboustranné dynamické interakce s virtuálnimi objekty přímo na obrazovce.

Takhle to funguje pokračovat...
1

Váš odborník

Prodejce/odborník na "vaší" straně řídí online schůzku za pomoci setu kamery, headsetu s mikrofonem a speciálního dotykového zobrazovače se zpětnou projekcí. Díky sadě předpřipravených i dynamicky generovaných virtuálních objektů ovládaných dotykovými gesty pak může se zákazníkem komunikovat formou unikátní a zábavné oboustranně interaktivní "hry".

2

Klient

Zákazník/klient na straně "příjmu" pak nepotřebuje nic než běžný počítač, tablet či chytrý telefon – zkrátka libovolné zařízení s přípojením k internetu schopné běžného videohovoru, tedy s mikrofonem a ideálně také kamerou. Interakce s objekty (produkty, formuláře, ovládací prvky) pak ze strany klienta probíhá opět tradiční formou typickou pro použité zařízení – myš, dotyková obrazovka, klávesnice.

3

Komunikace

Celá komunikace tedy obsahuje oproti běžným řešením formou videohovorů unikátní vrstvu oboustranně interaktivních dynamických prvků, které mohou zahrnovat například fotografie, ilustrace, připravené i generované texty, jednoduché ovládací prvky i komplexní formuláře. Na jedné straně tak prodávající získává výrazně lepší prodejní a prezentační nástroje, na straně druhé pak zákazník vnímá hlubší, zábavnější a mnohem osobnější prožitek.

LSi - Jana

Nejčastější dotazy

Jak rychlé připojení potřebuje zákazník pro bezproblémovou funkčnost?

Systém LiveShop si díky kvalitnímu technologickému řešení vystačí na klientské straně s připojením od rychlosti 0,5 Mb/s. Obecně platí zjednodušené pravidlo – pokud na daném připojení spustíte běžná videa z YouTube, je rychlost dostatečná.

Kolik LiveShop stojí? Jak ho koupit?

Správná otázka! Nejsnazší je nás přímo kontaktovat, rádi připravíme speciální nabídku pro vaše konkrétní požadavky.

Máte na nás dotaz?

Napište nám nebo zavolejte. Rádi vám poradíme, zodpovíme veškeré otázky a v případě zájmu i celý systém osobně předvedeme.

LSi

Originální koncept s nekonečnými možnostmi

Zaujali jsme Vás? pokračovat...

Naše služby spokojeně využívají například...

Zaujali jsme vás? Ozvěte se!

Jak získat LiveShop?

Není nic jednoduššího – kontaktujte nás! V rámci nezávazné schůzky vám rádi zodpovíme všechny dotazy a ukážeme celé řešení.
Volejte, pište nebo se stavte.